Vaikų stovyklos – džiaugsmas jums ir jūsų atžaloms

12 Nov

Vaikai – tai mūsų gyvenimo rūpestis, ašaros ir didžiausias džiaugsmas. Nuo mažens jais rūpinamės, globojame, žaidžiame kartu. Vaikai auga, bręsta, pradeda eiti į mokyklą. Pasibaigus mokslo metams, ateina visų ilgai ilgai laukta vasara. Tačiau ar tikrai visų laukta? Artėjanti vasara turbūt dažnam tėveliui kelia klausimą ir nemažą galvos skausmą – kaip vasarą praleis jų mylimos atžalos. Pasirinkimai dažniausiai būna įprasti ir visiem žinomi – ar reiks vėl vežti į kaimą pas senelius vasaroti sode ar tiesiog šilčiausią metų laiką praleisti tiesiog mieste tarp betoninių sienų? Anaiptol, tai tikrai nėra vieninteliai pasirinkimai, kuriuos turi tėvai jų atžalų atžvilgiu. Turbūt daugelis sutiks, jog nėra pagalvojęs apie tokią puikią alternatyvą kaip vaikų stovykla.

Vaikų stovykla yra išties puikus ir patikimas pasirinkimas tiek jums tiek jūsų vaikams. Į tokias stovyklas nereikia vežti savo atžalų prievarta ar su dideliu nepasitenkinimu. Tokiose vietose susirenka daug bendraminčių ir bendraamžių, kurie turi vieną ir pagrindinį tikslą – puikiai ir neužmirštamai praleisti vasarą, jog prisiminimai neišdiltų dar labai ilgai, o gal net ir visą gyvenimą.  Stovyklose vaikai tikrai neturės laiko kada nuobodžiauti, galvoti kur eiti, ką veikti, kuo užsiimti ar kur rasti draugų. Vaikų stovyklose dažniausiai laukia daugybė tokių nuostabių pramogų kaip maudynės, žvejyba, vakarojimai prie laužo su naujais bičiuliais, įvairios rungtys, užduotys, žaidimai bei svarbiausia – buvimas tyrame ore gamtoje. Vaikų stovyklos būna įsikūrusios nuostabiuose gamtos kampeliuose, miško bei vandens telkinių apsuptyje, kur visiškai galima atitrūkti nuo miesto šurmulio ir automobilių dūzgesio. Atvežę savo vaikus į stovyklas, tėveliai visiškai neturėtų nerimauti dėl savo atžalų užimtumo ar saugumo. Tokiose įstaigose dirba patyrę ir patikimi specialistai, kurie myli vaikus ir jais rūpinasi kaip savais.

Susirinkę vasaroti, šėlti ir pramogauti į stovyklas, labai dažnai vaikai ten sutinka savo ir savo naujųjų bičiulių gimtadienius, švenčia kitas įvairias šventes. Tuomet visi susiburia drauge, šoka, dainuoja, linksminasi. Kaip ir kiekvienos šventės metu, tai turi atspindėti šventiška aplinka: įvairūs papuošimai, fejerverkai, muzika, juokas,gera nuotaika, daug balionų… Stovyklos tai ne tik įvairūs užsiėmimai, užduotys, bet ir linksmybės. Kiekvienas vaikas ir jaunuolis grįždamas namo, tikrai kartu su savimi viduje parsiveš daugybę gerų emocijų, prisiminimų bei nuotykių. Taip pat tai suteiks progą turėti daug naujų ir puikių draugų, su kuriais bendravimą galima tęsti ir pasibaigus stovyklai. Prabėgusi vasara visiems paliks neišdildomų įspūdžių.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *