Tarptautiniai autobusai

11 Feb

Vis dažniau kelionėms po Europą pasirenkami ne lėktuvai ar automobiliai. Net ir ne traukiniai. Keliautojai iš naujo atranda kitą keliavimo būdą. Tai tarptautiniai autobusai. Atrodo, kad tai senai pamiršta transporto priemonė, tačiau anaiptol taip nėra. Šiuo metu kelionės autobusu turi labai daug privalumų, o maršrutų įvairovė leidžia susiplanuoti įdomiausias keliones.

Visuomet keliaujant į svečias šalis skaičiuojame, kiek kainuos kelionė. Biudžeto sudarymas užima svarbią kelionės dalį. Prie išlaidų priskiriamos nakvynės, maitinimo, pramogų ir transporto išlaidos. Dabar visai nesudėtinga sužinoti, kiek apytiksliai viskas gali kainuoti. Tereikia internete surasti jus dominančią informaciją. Keliaujant Europoje didžiąją dalį atostogų biudžeto sudaro kelionės išlaidos, todėl nenuostabu, kodėl visi stengiasi sutaupyti bilietams. Šioje vietoje reikia palyginti įvairius maršrutus ir transportą. Pavyzdžiui, daugeliu atvejų skrydžiai lėktuvu kainuoja pakankamai brangiai. Turint ribotą biudžetą tuomet tenka ieškoti pigesnės nakvynės, o tokios dažniausiai turi mažiau patogumų arba vieta yra nutolusi nuo pagrindinių lankytinų objektų. Tuomet prie išlaidų reikia pridėti transporto išlaidas, nes pėsčiomis nenueisite, o teks naudotis viešuoju transportu. Tarptautiniai autobusai turi ženklų privalumą. Tai – kaina. Taigi, jūsų kelionės autobusu padės sutaupyti. Galėsite likusius pinigus išleisti kitai kelionei ar mėgautis papildomomis pramogomis.

Daugelis džiaugiasi dar vienu svariu privalumu, kurį turi autobusai. Tai – bagažas. Pavyzdžiui, skrendant lėktuvu jo kiekis yra ribotas, o už viršsvorį reikia pakankamai daug sumokėti. Be to, jeigu jūs įsigijote pigius bilietus skrydžiui, tai dažnai nutinka taip, kad galite su savimi pasiimti tik rankinį bagažą. Priešinga situacija yra vykstant autobusu. Čia taikomos lanksčios bagažo gabenimo sąlygos. Jūs turite teisę su savimi pasiimti didesnius kiekius. Dažnai priklauso 30 kilogramų svorio lagaminas. Taip pat galima pasiimti 5 kilogramų svorio rankinį bagažą. Šie kiekiai skiriasi priklausomai nuo keleivių vežėjo. Prie privalumų galima priskirti ir nemokamą internetą, todėl kelionė neprailgs, jei turėsite išmanųjį kompiuterį ar mobilųjį telefoną. Taip pat čia jus aptarnaus paslaugios palydovės. Išalkus keleiviams siūlomi užkandžiai ir gėrimai. Visi privalumai nei, kiek nenusileidžia kelionei lėktuvu.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *