Takelis aplink namą – pasirinkimai bei galimybės

14 Apr

Jei statote namą, greičiausiai suprantate, jog reikės skirti dėmesio bei lėšų ne tik vidaus apdailai, bet ir lauko darbams. Vienas iš dalykų, kuris mus taip traukia gyventi nuosavame name – galimybė leisti laiką lauke, privačioje erdvėje, tačiau visų pirma ją reikia susikurti. Natūralu jog dauguma žmonių, pradedančių lauko darbus, jau būna įsirengę namo vidų. Jis svarbiausias, tad didžioji dalis investicijų ir yra skiriama šiam darbui. Visgi, tai lemia faktą, jog lauko darbams negalime skiri tiek, kiek norėtųsi, o tai išties apsunkina situaciją. Reikia ieškoti alternatyvų, kurios ne visada yra pirmasis mūsų pasirinkimas, tačiau kartais kitokio sprendimo tiesiog nėra. Vienas iš svarbiausių lauko darbų – aikštelė automobiliui bei takeliai aplink namą. Nepaisant to, kiek daug ar mažai norite investuoti į lauko darbus, šiuos dalykus vis tiek turėsite įgyvendinti. Taigi, kokie jūsų pasirinkimai? Apie juos plačiau ir pakalbėsime.

Pradėkime nuo trinkelių, mat jos yra dažniausias pasirinkimas bet kurio mūsų kieme. Žinoma, nepaisant populiarumo, tai kainuoja gan didelius pinigus, mat reikia investuoti ne tik į pačias trinkeles (kurias galime įsigyti ir už mažesnę kainą), bet ir į pagrindo paruošimą, kas kainuoja tikrai daugiau nei mano didžioji dalis užsakovų. Jei norite sužinoti realias kainas, kiek jums viskas kainuotų, dauguma įmonių paskaičiavimus atlieka nemokamai, tad pasidomėkite savo galimybėmis ir žinosite, ar galite sau tai leisti.

Kitas pasirinkimas – betonavimas. Kai kurie žmonės nė nesusimąsto apie šį variantą, mat jis nėra itin populiarus, tačiau ar verta dėmesio? Tikrai taip! Dauguma esame įsitikinę, jog grindų betonavimas atliekamas tik vidaus patalpose, tačiau naujos technologijos leidžia šį sprendimą pritaikyti daug įvairesnėse situacijose. Betonuojant automobilių aikšteles bei takelius, galite nemažai sutaupyti, na o tuo pačiu darbas atliekamas greičiau nei tikėtasi. Svarbiausia geras oras darbui ir kvalifikuoti meistrai, kurie tikrai turi ką pasiūlyti net ir patiems išrankiausiems klientams.

Na ir galiausiai – skaldos naudojimas. Tai paprasčiausias ir pigiausias būdas, tačiau jis nėra labai ilgaamžis ir tikrai greičiausiai nusidėvi jei yra nuolatinis naudojimas. Jei gyvenate prie miško, toks variantas taip pat ne pats tinkamiausias, mat lapai, spygliai ir kitos miško šiukšlės gali jūsų keliukus paversti tiesiog purvynu. Kita vertus, tai geras variantas sode, kurį aplankome retai, bet taip pat norime estetikos ir komforto.

Žinoma, jūsų pasirinkimus takelių bei aikštelės įrengimui, galima būtų vardinti dar ilgai. Tai ir mediniai takeliai, plastikinės lentos, betono plytelės ir t.t. Visgi, mūsų paminėti pasirinkimai yra dažniausi, geriausiai išskiria skirtingų vartotojų poreikius bei finansines galimybes. Taigi, jei norite investuoti į kiemo tvarką – galite rinktis iš aukščiau paminėtų sprendimų ir tikrai nepasigailėsite.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *