„RAYNER“ gelbsti nuo regėjimo kenčiančius žmones.

20 Sep

XXI amžius leidžia ramiai kalbėti apie kataraktos ligą. Dabartinė Lietuvos mikrochirurgija leidžia vos per vieną dieną atlikti visus privalomus tyrimus aptinkant kataraktą ir ją išoperuoti.

Kataraktos gydymas su savo greičiu, saugumu ir puikiai rezultatais užtvirtino pozicijas medicinos srityje. Daugybė oftalmologijos klinikų taip ir nepaėjo į priekį, priėmė lengviausia sprendimą – tenkintis turimais rezultatais. Tačiau dabartinė pažanga pacientams dovanoja tokias galimybes, apie kurias prieš dešimtis metų galima skaityti tik pasakose. Neišnonaudoti visų mūsų medicinos galimybių, būtų tas pats kaip atsisakyti visų antibiotikų, vakcinų, diagnostikų ir viską palikti liaudies medicinos valiai. Kataraktros operacija reikalauja atsirinkti geriausias priemones ir privalomą, naująjį intraokulinį lešį. Nebūtų tinkama sakyti, kad Lietuvos klinikos naudoja geriausius lęšius, gerų lešių taip pat turi ir Amerikos klinikos. Lietuvoje naudojami anglų gamybos multifokaliniai lęšiai „RAYNER“.

Jeigu esate iš tų kurie visą gyvenimą nesiskundė dėl regėjimo problemų, tikriausiai žinote koks puikus yra jausmas matyti iš širdžiai palankaus atstumo – sėdint prie kompiuterio, stebint kažką iš toli arba skaitant knygą. Iki to laiko kol neišsivystė katarakta, akies lęšiukas yra elastingas, gražus ir skaidrus. Jis geba puikiai prisitaikyti prie šviesos, atspalvių, regėjimo atstumo keisdamas didį. Asmeniui sulaukus 40 metų amžiaus, pasirodo senatvės toliaregystė ir akies lęšiukas pamažu praranda savo funkcijas, kitaip pasakius jis nebesugeba fokusuoti iš arti esančio vaizdo. Paprasti intraokuliniai lęšiai, kuriuos naudoja operuojant kataraktą, pacientui nesuteiks gyvo regėjimo, todėl po operacijos jam teks nešioti akinius. Kiekvieną dieną dirbame su pacientais ir stipriai atsižvelgdami į jų poreikius lengvai pastebime, kad kataraktos gydymas liaudiškai išvysto nusivylimą, o ne džiaugsma, nes vis dėl to visą likusi laiką teks pratintis prie akinių.

Kompanijos „RAYNER“ atstovai sukūrę multifokalinį lęšį sukėlė didžiulį perversmą visoje medicinoje. Šio lęšio tikslas, kad pacientai galėtų susigražinti ir džiaugtis jaunystės regėjimu, nepriklausomai nuo kataraktos operacijos ar senatvinės toliaregystės. Tai padeda pacientams po operacijos visiškai atsisakyti akinių, kuriuos puikiai pakeičia šie lęšiai.

Kaip žinome, po sėkmingai atliktos operacijos įprastose ligoninėse žmogui tenka prisirišti prie akinių, bet išsioperavus aukščiausio lygio klinikoje, galima džiaugtis jaunatvišku ir gyvybingu regėjimu visam gyvenimui. „RAYNER“ lęšiam teikiama 100 metų garantija, kuri yra patvirtinta paties gamintojo. Jų tikslas yra kiekvienam pacientui suteikti geriausią regėjimą ir į tai jie žvelgia ne kaip į galimybę, o į privilegiją visiems. Lietuviškos klinikos itin džiaugiasi pasirinkusios „RAYNER“ lęšius, jie yra dabartiniai lęšių gamybos lyderiai visame pasaulyje. Taip pat pacientams švyti sekmė, nes anglų kompanija su Lietuva pasiekė susitarimą taikyti specialias ir tikrai prieinamas kainas. Tai yra vienas iš pagrindinių Lietuvos klinikų pranašumų gydant kataraktą. Todėl žmonėms nebeteks gailėtis dėl prarasto regėjimo.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *