Pagrindiniai iššūkiai namų interjero kūrime

27 Mar

Namų interjero kūrimas gali būti gerokai daugiau iššūkių kelianti užduotis nei tikėjotės. Nors daugelis tai priima kaip malonią veiklą, karts nuo karto susiduriame su sunkumais, kuriuos įveikti nėra paprasta.  Galbūt jums reikalingi išskirtiniai toršerai, tačiau to, kas jūsų galvoje, rasti parduotuvėse tiesiog neįmanoma? O galbūt turite tam tikrą biudžetą ir negalite sau leisti norimų pasirinkimų? Situacijų gali būti pačių įvairiausių, tad pakalbėkime apie jas. Štai pagrindiniai iššūkiai ir problemos, su kuriomis susiduriame kurdami interjerą, na o šalia jų – siūlomi sprendimai.

Pirmoji ir dažniausiai pasitaikanti problema – itin aukštos kainos, kurios neatitinka mūsų finansinių galimybių. Pripažinkime, jog turėdami neribotą biudžetą daug lengviau įsirengtume namus ar bet kokias erdves, mat rinktis iš ko būtų tikrai daugiau. Tuo tarpu bandydami sutaupyti neretai liekame su vos keliais pasirinkimais, kurie ne visada atitinka mūsų viziją. Kaip išspręst šią problemą? Nebijokite investuoti į naudotus daiktus, jei manote, jog tai padės. Taip pat nepamirškite, jog kai kurios namų detalės yra pagrindinės ir akcentinės, tad joms galite išleisti daugiau, tačiau kiekviena smulkmena kainuojanti beprotiškus pinigus tikrai neprisidės prie bendro vaizdo kūrimo. Svarbiausia mokėti balansuoti ir derinti pirkinius.

Kita situacija – kai negalime rasti daiktų, apie kuriuos svajojame. Tik pabandykite įsivaizduoti – jūsų mintyse, tobuli toršerai, kurie bus naudojami ant naktinių staliukų miegamajame. Aiškiai žinote, ko norite, tačiau net ir aplankę visas parduotuves nerandate to, ko ieškote. Taip nutinka ne jums vieniems, na o sprendimai gali būti keli. Išbandykite internetines užsienio parduotuves, mat jose galima rasti gerokai originalesnio asortimento, kuris jums pasidės atrasti tai, ko ieškote. Kitas variantas – neprisiriškite prie minties, kurios nė nematėte realybėje. Būkite atviri pasiūlymams nes niekas nežino, galbūt net ir radę tokius pačius toršerus nebūsite patenkinti. Jums nereikia atsisakyti stiliaus, detalės ir panašių dalykų, tačiau tikėtis, jog parduotuvės lentynoje atsidurs jūsų vaizduotės vaisius – gan naivu.

Na ir galiausiai – kokybė ar dizainas? Gaila, bet tarp šių dviejų dalykų vis dar tenka rinktis ir vartotojas nežino, kas geriau. Kartais randame idealios išvaizdos daiktus, kokių ir ieškojome, tačiau kokybė mūsų netenkina. Ar verta tokiu atveju pirkti? Vieningo atsakymo šiuo klausimu tikrai nėra. Visgi, mes rekomenduojame, jog kasdieninio naudojimo daiktai būtų kiek įmanoma labiau kokybiški, net tik tokiu atveju jie tarnaus metų metus. Priešingoje situacijoje jums jau po metų reikės investuoti į naujus baldus ar namų detales, kurios jau spės nusidėvėti. Taigi, taupyti reikia ne kiekvienu klausimu. Tuo tarpu tokie dalykai kaip detalės, nuotraukų rėmai, kabyklos ir t.t. – kuriuos naudojame rečiau, jie gali būti ir ne pačios aukščiausios kokybės. To nepastebėsite nei jūs, nei jūsų namų svečiai. Taigi, išnaudokite šiuos patarimus ir tikėkimės, jog jie padės išvengti bet kokių kliūčių namų interjero kūrimo procese.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *