Namų šiltinimo klaidos bei jų taisymas

19 Dec

Šiltas būstas reiškia ne tik komfortą, gyvenantiems jame, bet ir mažesnes sąskaitas šaltuoju metų laiku, kas reikia pripažinti, yra be galo aktualu. Kiekvienais metais artėjant žiemai tik ir girdime nuogąstavimus apie kylančias kainas, didėjančias išlaidas bei tai, kaip nieko negalime pakeisti. Visgi, nejau esame tokie bejėgiai? Jei gyvenate nuosavame name,jame atsiranda daug remontų, o galbūt net jį statote šiuo metu – jūs turite visas reikiamas priemones savo rankose tam, jog susikurtumėte šiltą, ekonomišką ir nebrangiai išlaikomą būstą. Žinoma, daugelis mūsų mano, jog tokiuose namuose ir gyvena, tačiau statistika rodo kiek kitokius rezultatus. Didžioji dalis namų nesugeba išsaugoti juose sukuriamos šilumos, tad ji tiesiog išeina per sienas ar nesandarias angas lyg pro pravertus langus. Kaip to išvengti? Kokios daromos pagrindinės klaidos šiltinimo etape? Galbūt yra galimybė visa tai ištaisyti? Pabandysime atsakyti į šiuos klausimus. Miltelinis dažymas.

Visų pirma reikia pradėti nuo to, jog iš esmės įprastai atliekamas šiltinimas vata ar putplasčiu negali būti toks efektyvus kaip mums norėtųsi. Ką tuomet rinktis? Siltinimas putomis yra gerokai efektyvesnis bei inovatoriškesnis pasirinkimas, tad pasidomėkite juo. Tai nėra visiškai naujas pasirinkimas rinkoje, tačiau populiarėti jis pradeda būtent dabar. Kodėl? Nes vartotojai jau supranta, jog anksčiau buvę populiarūs šiltinimo metodai nėra veiksmingi. Būtent dėl šios priežastis verta pasidomėti, kaip veikia siltinimas poliuratano putomis ir kokią naudą jis gali suteikti. Tai yra pagrindinis dalykas, kuris jums padės pakeisti namų šilumos varžą. Kalbant apie klaidas, kurias padaro žmonės, galima vardinti ne tik netinkamas medžiagas, bet ir jų naudojimą. Neretai žmonės nusprendžia, jog ši esmės šiltinimas yra paprastas ir nesudėtingas procesas, tad jį gali atlikti patys, su draugų ar šeimos narių pagalba. Visgi, nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad darbas pavyko, tikruosius rezultatus pastebėsite tik po kelių šildymo sezonų, na o jei jie nedžiugins, jūs susidursite su dideliais sunkumais. Tai ne tik augančios išlaidos šildymui, bet ir jų taisymo kaina. Šioje vietoje svarbu paminėti ne tik išlaidas, bet ir metodą, kuris yra lygiai tas pats šiltinimas poliuretano putomis. Tik ši technologija leidžia pasiekti mažiausius ir atokiausius tarpus, kurie ir išleidžia namų šilumą. Taigi, jei norite išvengti papildomo vargo, rūpesčių bei išlaidų – iš karto rinkitės kokybiškus pasirinkimus ir neturėsite jokių problemų. Smeliavimas

Kiekvienas žmogus, statantis namą, nori kokybės, tačiau neretai jos atsisakome vardan mažesnių kainų. Ar tai verta daryti? Tikrai ne, mat pavyzdžiai aiškiai rodo,- keli eurai sutaupyti šiandien ateityje gali virsti milžiniškomis investicijomis. Taigi, ar verta taip rizikuoti? Į šį klausimą atsakykite sau patys ir tai jums leis apsispręsti dėl to, ką renkatės savo būsto statyboms.

 

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *