Mitai apie karkasinius namus – kas ties, o kas melas?

15 May

Kiekvienas iš mūsų yra matęs Holivudo filmus, kai mašina ne itin įsibėgėjusi sugeba įvažiuoti tiesiai į namų svetainę. Tai tokios plonos karkasinių namų sienos – sklando mitas. Visgi, ar galima juo tikėti, o galbūt tai tik dar vieno filmo gudrybė? Jei ir jūs namo statybų procese vadovausitės visais įmanomais stereotipais, vietoj to, jog patys rinktumėte informacija, galite nieko gero nelaukti. Šioje vietoje būtina pabrėžti, jog karkasiniai namai yra be galo patvarūs ir ilgaamžiai, na o triukai su automobiliais yra skirti tik filmams. Geriau pagalvojus, net ir mūrinio namo sienas nėra taip sunku nugriauti, jei tik įsibėgėtumėte važiuodami automobiliu. Jei bijote, jog tokio tipo namas nėra toks patvarus kaip tas, kuris pastatytas iš blokelių – pamirškite savo įsitikinimus bei nuomonę ir pradėkite paieškas. Šių namų statyboje yra naudojamos tik patikrintos ir ilgaamžės medžiagos, tad galite būti visiškai tikri, jog šiuose namuose gyvensite visą gyvenimą ir dar paliksite savo vaikams. Visuomenėje sklando ne vienas mitas apie karkasinius namus, tad pabandysime juos aptarti ir išsiaiškinti, kas yra tiesa,o kas melas.

Visų pirma pradėkime nuo atsparumo ugniai. Karkasiniai namai dažniausiai statomi naudojant medinius karkasus, na o kaip žinia – mediena yra degi medžiaga. Būtent dėl šios priežasties žmonės mano, jog tokio tipo namai gali lengvai užsidegti. Svarstote, tiesa tai ar melas? Tai visiškai mitas. Karkasams gaminti naudojama mediena yra specialiai apdirbama bei impregnuojama, tad medis tampa atsparus ugniai. Negana to, vėliau laukiančiame apšiltinimo procese yra naudojamos ir kitos nedegios medžiagos, tad galite būti tikri, jog šie namai yra saugūs ir nekelia pavojaus galimo gaisro atveju. Plonos namų sienos kelia iš ekonomiškumo aspektui. Daugelis manome, jog kuo storesnė namo siena, tuo jis geriau išlaiko šilumą. Tokiu atveju karkasiniai namai turėtų būti lengvai perpučiami ir nesandarūs. Visgi, tai tėra mitas. Būtina pabrėžti, jog būtent karkasas yra naudojamas pasyvių namų statyboje, kurie, kaip visiems gerai žinoma, yra patys sandariausi ir pasižymi ekonomišku šildymu.

Apie karkasiniu namu statyba galima kalbėti išties daug, tačiau visada atsiranda klausimų ir vartotojų abejonių. Tikėti mitais yra paprasta, tačiau norėdami išsiaiškinti tiesą turėsite skirti laiko paieškoms. Atsisakyti karkasinio namo statybos nebūtų išmintinga, juk tai greitas, ekonomiškas ir saugus procesas, kuris jums suteiks be galo daug privalumų. Didžioji dalis vartotojų susiduria su problema, kai norėdami pasistatyti išties gerą ir ilgaamžį namą yra priversti investuoti į brangiausius sprendimus ar medžiagas. Visgi, tik ne šiuo atveju. Karkasinio namo statyba yra gerokai pigesnė, tad mes jums siūlome nepriekaištingą kokybę, mažesnes išlaidas ir greitus rezultatus. Ar gali būti kas nors geriau?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *