Minkštasuoliai – puikus poilsio zonos sprendimas namams ir ofisui

10 Jul

Minkštasuoliai ir pufai – tai vieni neįprasčiausių ir labiausiai funkcionalių namų dekoro elementų. Net jeigu patalpinsite šios baldus net į labiausiai klasikinį kambario interjerą, šis iš karto tapsiąs modernesniu, įgausiąs šiuolaikinį atspalvį. Tačiau pufai ir minkštasuoliai naudojami ne tik namų interjere, tačiau ir labai rimtose ir solidžiose įmonėse. Jų patogumo ir kompaktiškumo dėka asmuo, sėdintis šiuose balduose, nenori stotis. Šie elementai yra daug patogesni nei kėdės ar taburetės, todėl kūrybingi ofisai vis dažniau pasirenka šiuos baldus ir instaliuoja juos į savo interjerą. Patogu ir tai, jog pufai ir minkštasuoliai tik kiekvienam, kadangi jie, kitaip nei kėdės, prisitaiko prie žmogaus kūno linkių, jis pats gali patogiai koreguoti sėdėjimo pozą.

Dar viena gera šių baldų savybė – jų portabilumas. Pufai ir minkštasuoliai yra lengvi, todėl juos itin lengva pernešti iš vienos vietos į kitą. Būtent todėl šie baldai dominuoja vaikų kambario interjeruose. Taip pat šie baldai yra saugūs – jie minkšti, todėl būdamas tokioje aplinkoje vaikas nesusižeis. Ši savybė bus ypač naudinga mamytėms, namuose auginančioms mažas atžalas – net ir palikdamos vaikus vienus kambaryje trumpam, galite nesijaudinti, jie tikrai nesusižeis ir nesulaužys baldų.

Tačiau neturėkite nuostatos, jog tai žaismingas baldas, tinkantis tik vaikams. Rinkoje egzistuoja iš tiesų labai elegantiškų pufų ir minkštasuolių modelių, kurie tiks net derės net ir su pačiu griežčiausiu interjeru, tik net ir rimčiausiose vietose: bankuose, paskolų įmonėse. Būtent tokio tipo baldai net ir į pačią griežčiausią aplinką įneš namų jaukumo natą, kurią jūsų klientai ir darbuotojai tikrai įvertins. Tačiau tai naudinga ne tik klientų patogumui – mokslinių tyrimų rezultatai rodo, jog jaukioje aplinkoje dirbantys darbuotojai savo darbus atlieka daug našiau, noriai dirba viršvalandžius, konfliktų darbo aplinkoje skaičius sumažėja beveik 30%. Taigi, jeigu jaučiate įtampą jūsų darbo aplinkoje, pradėkite ją keisti nuo mažų dalykų – nepulkite organizuoti teambuildingų ir kitų nereikalingų motyvacinių metodų. Tiesiog sukurkite aplinką, kurioje visi jausis jaukiai.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *