Maitinimo kėdutės namams ir kelionėms

23 Mar

Kiekviena pora svajoja apie šeimos sukūrimą. Tai lyg tikslas, leidžiantis pasiekti visišką gyvenimo pilnatvę. Bet kuriuo atveju šeimos pagausėjimas yra pati didžiausia šventė, tačiau negalima paneigti, jog kartu su džiaugsmu mus aplanko ir nežinomybė. Tai naujos patirtys, apie kurias anksčiau nė nesusimąstėme. Žvelgiant į kitas šeimas viskas atrodo be galo paprasta ir nesudėtinga, tačiau vos tik patys su tuo susiduriame – galybė klausimų užplūsta mintis, na o atsakymus rasti nėra taip paprasta. Antro vaikelio auginimas yra daug lengvesnis, nes jau žinote nedideles klaidas, kurias galbūt padarėte besiruošdami pirmagimio sutikimui. Tam, jog išvengtumėte jų, jums reikia turėti išties daug informacijos bei stengtis įsiklausyti į kitų žmonių patirtis. Vienas iš pirkinių, kuriuo turėsite pasirūpinti yra maitinimo kedutes. Čia viskas atrodo paprasta ir aišku, tačiau ar tikrai? Mažyliai pirmaisiais savo gyvenimo mėnesiais turi tik kelias pagrindines užduotis – tai valgymas ir miegas. Šiandien jums padėsime susidoroti su pirmąją užduotimi ir ją palengvinsime. Pradėkime nuo to, jog jūsų komfortui bei vaiko gerovei geriausia įsigyti kelias skirtingas maitinimui skirtas kėdutes. Kiekviena iš jų turės savo funkciją, tad nemanykite, jog siūlome švaistyti savo pinigus.

Pirmoji kėdutė bus skirta valgymui namuose. Jei stengsitės ugdyti vaiko įpročius valgyti nustatytu rėžimu, kartu su visa likusia šeima, ji gali būti stacionari, pastatoma. Jos aukštis turėtų būti reguliuojamas arba aukštesnis, nes tik taip vaikas jausis, jog valgo kartu su kitais šeimos nariais ir yra lygiavertis vakarienės dalyvis. Tokio tipo kėdutė turėtų būti su padėkliuku ir apsauginiu dirželiu. Tai suteiks maksimalų saugumą ir galėsite jaustis ramiai, nes nereikės akimis stebėti vaiko kiekvieną akimirką. Galbūt tai atrodo lyg paprastas aspektas, apie kurį nė nereikia mąstyti, tačiau vos tik susidursite su augančio vaiko aktyvumu – savo nuomonę pakeisite. Ateina laikas, kai vaikas tiesiog negali nustygti savo vietoje, na o maitinimo kedutes be apsaugų gali tapti pavojaus zona. Peržiūrėkite elektroninių parduotuvių pasiūlymus ir tikrai rasite ką išsirinkti.

Kita maitinimo kėdutė bus skirta kelionėms. Niekam ne paslaptis, jog šiuolaikiniai tėvai tikrai savęs neriboja ir nesėdi namuose tarp keturių sienų. Jei ir jūs esate aktyvi ir pramogauti mėgstanti šeima, kelioninė kėdutė jums tiesiog būtina. Neretai vaikai būdami svečiuose pamiršta, jog nori valgyti ir kaip svarbu tai daryti tvarkingai, kaip ir namuose. Tokio tipo maitinimo kedutes ir yra skirtos tam, jog vaikas nepamirštų savo įpročių, kuriuos suformavo namų aplinkoje. Dažniausiai kelionėms skirtos kėdutės yra pastatomos, lengvos ir kompaktiškos. Tik tokiu būdu jas lengva vežiotis su savimi ir mėgautis komfortu. Galite būti tikri, jog investicija į dvi kėdutes jums atneš be galo daug naudos ir ramybės, nes pavalgęs vaikas yra laimingas vaikas.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *