Kūrybiškas gimtadienis „Dekostudijoje“ ir dekupažas vaikams

21 Apr

Dekostudijoje“ vyksta vaikų gimtadieniai. Gimtadienio metu vaikai dekoruoja, pasigamina pasirinktus daiktelius. Pagal vaikų amžių parenkame dekoravimo sudėtigumą. Gaminius, kuriuos ekoruojame gaite išsirinkti iš „Dekostudija“ prekių asortimento. Galima dekoruoti papuošalų dėžutes, knygų skirtukas, taupykles, plaukų šepečius, stiklines lėkštes ir pan.

Gimtadienio erdvė atskirta į dvi askiras sritis. Viena erdvė kūrybinė, kurioje dekoruojame, dažome, užsiimame kūrybine veikla, o antra – gimtadienio šventės erdvė, kur galite atsinešt savo vaišes. Dekoratorė Eglė Rupšlaukienė dovanoja popkornų gaminimo pamokėlę. Galėste naudodami popkornų aparatą patys pasigaminti popkornų.

Gimtadienius siūlome švęsti mokykinio amžiaus vaikams. Gimtadienis vyksta „Dekostudija“ patalpose, Savanorių pr. 163, Kaune.

Gimtadieniai gali vykti pasirinktu ir iš anksto suderintu laiku. Gimtadienio šventės temą ir dekoruojamus daiktus suderiname prieš gimtadienio šventę.

Dekupažas – tai labai paprasta dekoravimo technika, kuri leidžia pasiekti itin gražaus kūrybinio efekto. Kas su dekupažu nesusidūrė, nė nesupranta, kaip „dekupažuoti“ gaminiai pasidaro. Dažnai klaidingai galvoja, kad tai sudėtinga dekoravimo technika reikalaujanti specialių meninių įgūdžių. Taip tikrai nėra. „Dekostudija“ – įrodė, kad dekoruoti dekupažo technika gali ir maži, pradinių klasių vaikai ar net darželinukai.

Dekupažą galima atlikti ant įvairių paviršių:

  • Medinio – tai medinės dėžutės ir kiti mediniai ruošiniai dekoravimui, nedažyti ir nelakuoti;
  • Stiklinio – tai stiklinės lėkštės, stikliniai pakabukai, buteliai, vazos, puodeliai, stiklinės ir kiti stiklo gaminia;
  • Moliniai ir akmeniniai– tai vazonai, lėkštės, ąsočiai ir kiti gaminiai. Juos reikėtų gruntuoti prieš dekoruojant dekupažo technika;
  • Plastikiniai ir kt. – įvairios plastikinės dėžės ir kiti dalykai gali taip pat būti dekupažuojami prieš tai nugruntavus paviršių.

Nuotraukų galerijoje matote 10 metų mergaičių darbus. Ir jie nuostabūs. O dekoravimo technika paprasta, reikalaujanti tik kruopštumo ir kantrybės, bet ir tai ne per daug, nes juk šie darbai padaryti tik dešimties metų mergaičių. Nuostabu!

Norint išmokti dekupažo, nebūtina ateiti į kursus. Jūs tai galite padaryti Šventės metu. Dekostudijoje švenčiami vaikų gimtadieniai kūrybingai. Čia vaikai kuria įvairias dekupažuotas dėžutes, knygų skirtukus, stiklines lėkštes. Viskas dekoruojama dekupažo technika. Ši technika žavi savo paprastumu vaikus. Dažnas vaikas jau šia techniką būna išbandęs mokykloje, tad dažnai jau žino kaip ir ką po ko daryti .

Gimtadienio metu “Dekostudijoje” vaikams suteikiamos visos reikalingos medžiagos dekoruoti dekupažo technika ir gaminiai dekoravimui. Pagaminti daikteliai lieka jiems, ir svečiams. Vaikai išeina linksmi ir patenkinti pasigaminę savo rankomis daiktelius. Dekoruojamus gaminius gaima rinktis ir iš anksto susiderinti iš “Dekostudijos” asortimento. Dažniausiai dekoruojamos medinės dėžutės, taupyklės, stiklinės lėkštės, penalai, knygoms skirtukais, auskarai, apyrankės. Čia jau klientas sprendžia pagal po reikius ir ko nori jubilijatas.

Kūrybiškų gimtadienių šventimas Kaune “Dekostudijoje” smarkiai išpopuliarėjo šiais metais. Užsakyti laiką gimtadienio šventei reikėtų prieš du mėnesius, nes dažniausiai visi savaitgaliai ir vakarinis laikas užimti. Tad planuotis Šventės laiką ir data reiktų iš anksto.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *