Kuo LEGO naudingas vaiko formavimuisi?

13 Dec

Šiais laikais galime džiaugtis, kad egzistuoja labai platus žaislų pasirinkimas. Jei anksčiau arba jų nebuvo, arba jų kaina buvo per daug aukšta, tai šiuo metu beveik kiekvienas pasaulio vaikas gali džiaugtis bent po elementaria lėle ar mašinyte. Deja, pasaulis taip sparčiai bėga į priekį, kad dažnai tokie realūs žaislai yra nebe populiarūs ir ieškoma technologijų visose įmanomose srityse. Žaislai ir įvairiausi žaidimai yra ne išimtis. Kelerius metus atgal didžioji dalis aidimų buvo žaidžiami būtent naudojantis išmaniosiomis technologijomis. Šiuo metu po truputi viskas sukasi ratu ir pagaliau vėl grįžtama prie tradicinių ir patvirtintų būdų… Šiuo atveju tai būtų LEGO kompanijos teikiami žaidimai, kurių nauda akivaizdi ir įrodyta jau seniai. Šaltinis, kuriame galite rasti informacija apie LEGO pirkimą, yra čia.

 

  1. LEGO detalės skatina kūrybiškumą ir vaiko fantazijos vystymąsi. Iš kelių detalių, kurias tarpusavyje galima sujungti įmanoma sukurti ne vieną tūkstantį skirtingų kombinacijų. O juk paprastai viename komplekte yra daugiau nei keli šimtai detalių. Fantazijos ribos yra absoliučiai laisvos, tad vaikas skatinamas ne tik ieškoti estetiškai gražių variantų, tačiau taip pat ir mąstyti bei logiškai įvertinti situaciją.
  2. Su LEGO kaladėlėmis galima labai paprastai išmokti skaičiuoti. Žinoma, ta reikės ir suaugusiojo pagalbos, tad pastarasis būtinai turi skirti savo laiką siekiant ugdyti vaikutį. Dažniausiai būtent per žaidimus vaikas ir mokosi, kadangi jis tai daro noriai ir imliai.
  3. LEGO taip pat padeda formuoti suvokimą apie spalvas. Kai kurie daktarai net šiuo metu daltonikams siūlo mokytis ir lavinti regą būtent naudojantis šiomis kaladėlėmis. Paprasčiausiai, jų spalvos yra labai ryškios detalės labai didelės, tad patogu jomis naudotis kaip tobulėjimo priemone.

 

Šios kompanijos žaislų teikiama nauda žinoma jau ne vienerius metus. Paskatinkite ir jus savo vaikus žaisti naudojantis šiomis detalėmis ir pastebėsite, kaip ženkliai į priekį formuojasi vaiko mąstymas.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *