Kaip pasirinkti tinklelį nuo vabzdžių?

22 Jun

Tiek daugiabučiuose, tiek individualiuose namuose, galiausiai įvairaus tipo vasarnamiuose – tinkleliai nuo vabzdžių gali būti puikus variantas, kuris geba išspręsti daugelį diskomforto problemų. Vis daugiau žmonių išgirsta šią informaciją, tačiau vietoj to, kad įsigyti kokybišką tinklelį iš plieno vis dar langus uždengia dieninėmis užuolaidomis tikėdami, kad mašalai niekaip nepaklius į vidų. Deja, tiesa yra visiškai kitokia ir įvairiausiai vabzdžiai ne tik ne kelia nepatogumą dėl nuolatinio zvimbimo, tačiau tuo pačiu perneša ir įvairiausio pobūdžio ligas. Net ir paprasčiausias uodo įkandimas kai kuriais atvejais gali sukelti labai daug problemų. Dar norėdami apsaugoti savo sveikatą turėtumėte pasinaudoti tinklelių teikiama nauda.

Apsauga nuo vabzdžių

Tinkleliai nuo vabzdžių skiriasi savo stiliumi, tad jei neri įprasto juodo pasirinkimo – rekomenduojame užsisakyti rudos spalvos. Tinkleliai yra gaminami iš plieno, tad galite būti tikras, kad produktas labai ilgą laiką jums bus funkcionalus. Net ir siekiant specialiai sugadinti daiktą – nebus taip paprasta. Tai reiškia, kad vaikams nepavyks labai stipriai savivaliauti.

Apsauga nuo alergenų

Įpratus tinklelius galima padengti specialia medžiaga, kuri apsaugo nuo alergenų. Tai turėtų būti aktualu ne tik tiems asmenims, kurie serga šienlige ar panašaus tipo kvėpavimo ligomis, tačiau ir tiems, kurie paprasčiausiai baiminasi, kad kai kurie pūkai gali sukelti alergiją ar kitas ligas. Paskutiniai tyrimai rodo, kad daugelis miesto žmonių net nežino, jog turi labai rimtų kvėpavimo problemų. Tiesiog tokia apsauga niekaip nepakenks.

Auginantiems gyvūnus

Kai kurie asmenys baiminasi, kad uždėjus tinklelį gyvūnėliai niekaip nebegalės išeiti į lauką. Nereikia baimintis, kadangi galima pasirinkti tokį variantą, kuriame būtų durelės ir gyvūnai galėtų labai laisvai vaikščioti. Svarbiausia, jog plieninis tinklelis yra toks tankus, kad gyvūnėliai labai nesunkiai letenėlės pagalba sugebės darinėti dureles. Net nereikės mokyti – viskas pavyks automatiškai.

Ne tik langai, tačiau ir durys

Nepamirškite, kad tinkleliai nuo uodų reikalingi ne tik langams, tačiau tuo pačiu ir durims. Tai padeda apsisaugoti visapusiškai nuo įvairiausių gyvių, kurie stengiasi patekti į namo vidų. Žinoma, durys dažniausiai rekomenduojamos tokiems namams, kurie turi balkonus arba verandas. Daugiabučiai apskritai praranda šią galimybę. Tiesa, jei jau nėra daug ertmių pro kur galėtų patekti vabzdys – tuomet ir nereikia per daug persistengti su tinkleliu.

  • Atkreipkite dėmesį į spalvą, kadangi egzistuoja nuo labai ryškių iki kiek blankesnių, kurie yra sunkiau matomi.
  • Rinkitės, kaip tinklelis bus „sudėliotas“. Yra nuo langučių iki zebrinio formų pasiskirstymo. Dažniausiai tai padeda sutvarkyti ir dizaino sprendimą.
  • Pasikonsultuokite su specialistais, kurie pasistengs pasiūlyti tokį variantą, kuris konkrečiai labiausiai tinka jums. Juk neturintiems žinių šioje sferoje labai nesunku pasiklysti tarp pasirinkimų.

One Reply to “Kaip pasirinkti tinklelį nuo vabzdžių?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *