Elektroninės cigaretės – pliusų bei minusų lyginimas

10 Dec

Visiems yra pakankamai akivaizdu, jog, kaip ir bet kurioje valstybėje, taip ir mūsų, kiekvienais metais į rinką įžengia naujovės įmonės, turėdamos vienintelį tikslą – suburti potencialų ratą, iš kurio būtų galima išpešti naudos. Tokia pati situacija yra ir su elektroninėmis cigaretėmis, mat šis produktas įžengė į rinką paslaptingai, ne itin iššaukiančiai, tačiau per pakankamai trumpą laiką pritraukė daugybę žmonių. Kad ir kaip ten bebūtų, kadangi minėjau, jog į rinką įmonės įžengė „paslaptingai“ ir nenaudojo subtylių marketingo triukų, reikėtų daugiau žmonių „apšviesti“, kas tai per produktas, lyginant paslaugos pliusus bei minusus.

Paaiškinti, kas iš viso yra tos elektroninės cigaretės yra iš tiesų svarbu, todėl manyčiau, jog nuo to ir pradėkime. Na, bent jau vizualiai, tai yra išoriškai, šios cigaretės yra ko ne identiškos. Žinoma, visgi, elektroninių cigarečių pasiūloje galime rasti ir įmantresnių produkyų. Tačiau pati esmė vis tiek „tūno“ pačiame veikimo „varikliuke“ – manau, kad žinote, jog tabako gaminiai „degime“ naudoja nikotiną, anglies monoksidą bei kitas nuodingas medžiagas, o elektroninės – ne. Šiam produktui reikia specifinių skysčių, kurie ir vykdo esminę funkciją.

Grįžkime prie esmės ir išvardykime pagrindinius pozityvius argumentus, kalbant apie elektronines cigaretes. Be jokių abejonių, puikiausia savybė yra ta, jog elektroninės cigaretės nežaloja mūsų organizmų. Tai yra neįtikėtinai puiku – tokia savybė gali šiek tiek nuraminti ne tik tuos, kurie tik pradėjo rūkyti, tačiau ir tuos, kurie šia veikla užsiima ganėtinai senai. Būtų svarbu paminėti ir tai, jog šis rūkymo būdas yra ilgalaikis, mat pačios produkcijos, arba kitaip sakant inventoriaus, pirkti kiekvieną dieną nereikia.

Negatyviųjų savybių šis produktas taip pat turi, to nevertėtų slėpti. Manyčiau, jog pagrindinis yra tas, jog elektroninės cigaretės reikalauja papildomų priemonių, kurių dėka prietaisas veiktų ir būtų galima rūkyti. Negatyvumas pasižymi ir laiko tausojimo atžvilgiu, kadangi specifiniai skysčiai, kurie yra skirti elektroninėms cigaretėms, greitai išsieikvoja, tad prietaisą nuolatos reikia „užpildyti“. Perskaitęs tai, manau, kiekvienas žmogus pamanyti, jog toks rūkymo būdas yra labiau žaidimas, nei nuolatinė veikla – tačiau reikėtų nepamiršti, jog visos pastangos yra investuojamos dėl sveiko „dūmo“.

Kad ir kaip ten bebūtų, reikėtų sutikti, kad elektroninės cigaretės yra neįtikėtinai puikus produktas, kuriuo galime tik džiaugtis.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *