Bet yra problema – sugedo kompiuteris

24 Dec

Gerai žinome, kad sugedęs kompiuteris ne vieno iš mūsų blogos nuotaikos priežastis. O jei šis žmonių išradimas sugalvoja sugesti kaip tik prieš pabaigiant visus darbus?.. Šio klausimo geriau nesvarstyti: kai kuriuos tuoj pat gali ištikti širdies smūgis. Šiuo metu ypač daug darbų, kurie atliekami su kompiuteriu. Tai šiuolaikinio žmogaus kasdienybė. Jei mūsų paprašytų įsivaizduoti biurą, turbūt kiekvienas pirmiausia pagalvotų apie darbuotojus, palinkusius prie kompiuterių ekranų (ir beveik liečiančius juos nosimis). Sugedus vienam iš kompiuterių (o tai juk pagrindinė priemonė tokiame darbe!) galime greitai išgirsti susirūpinusį balsą: „Į ką geriausia keiptis, gal žinai?..“ Dirbant įmonėse, kuriose bene visi darbai atliekami su kompiuteriu, tema kompiuteriu remontas yra ne tik populiariausia, bet ir svarbiausia. Tad koks geriausias sprendimas?

Atsakyti yra išties paprasta. Jei dirbate įmonėje, kurioje kone visi darbuotojai (išskyrus valytoją) savo darbus atlieka kompiuteriu, žinoti, kas gali greitai ir profesionaliai sutvarkyti sugedusį kompiuterį, – svarbiausias uždavinys. Ieškoti gero meistro iš pradžių gali pasirodyti paprasta, bet visgi yra kitas, žymiai geresnis variantas, kai sugedusiu kompiuteriu skundžiasi ne vienas darbuotojas ar bendradarbis. Tokioms įmonėms patartina kreiptis pagalbos į kompiuterių priežiūros firmą. Šiuo metu tai pats praktiškiausias ir geriausias sprendimas, kurį galite priimti. Aišku kaip dieną, kad kompiuteriu remontas – tik profesionalų darbas. Juk nei vienas iš mūsų nenorime vėliau dar ne kartą susidurti su tomis pačiomis problemomis. Natūralu norėti, kad kompiuterinės sistemos uždirbtų pinigus, o ne būtų dar viena priežastis juos leisti. Būtent kompiuterių priežiūros firmos gali tai garantuoti. Pagrindinis jūsų darbas – rasti geriausią, jūsų norus atitinkančią firmą.

Ne tik sugedus vienam iš įmonės kompiuterių reikia kreiptis į atitinkamą priežiūros firmą. Pati baisiausia liga mums – sloga (net priešams jos turbūt nelinkėtume), o mūsų kompiuteriui pats baisiausias sutvėrimas pasaulyje – jį užpuolęs virusas. Šiam teiginiui ir mes galime pritarti: turbūt ir vėžlys greitesnis už virusų užpultą kompiuterį. Ši problema taip pat vienas iš kompiuterių priežiūros firmų uždavinių. Tikriausiai klausti net neverta, bet ar kasdien gaunate daugybę nereikalingų laiškų? Sunku įsivaizduoti kitą labiau erzinantį dalyką, tiesa? Be abejo, kiekvienas nori apsaugoti kompiuteryje esančius duomenis ir kontroliuoti prieigą prie jų. Dar vienas ypač svarbus darbas įmonių vadovams – sujungti nutolusius įmonės padalinius į vieną bendrą tinklą ir kontroliuoti darbo metu darbuotojų naršomų www puslapių sąrašą (jau nebepadės mygtukų kombinacija Win+M, kai norėdavote greitai grįžti į darbalaukį, jūsų kabinete netikėtai pasirodžius direktoriui). Žinoma, kiekvienai šiuolaikinei įmonei būtina turėti savo elektroninio pašto adresą. Visus šiuos (ir dar daugiau) darbus atliks jūsų išsirinkta kompiuterių priežiūros firma. Ir nereiks sukti galvos dėl per lėtai dirbančių kompiuterių ar gąsdinančių sąskaitų po kompiuterių meistro vizito jūsų įmonėje.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *