Aviabilietai į Lenkiją

19 Nov

Daugelis tautiečių juokiasi iš tų žmonių, kurie sako, kad turistiniais tikslais keliaus į Lenkiją. Rodos, juk mūsų šalyje šios tautybės piliečių yra tiek daug, kad nereikia skirsti taip toli. Tačiau tai tik žmonės, o kiekviena šalis turi nuostabią kultūrą ir tuo pačiu gamtą bei kitus aspektus su kuriais mes jums ir siūlome susipažinti. Aviabilietai į Lenkiją, išties, nėra labai populiarūs. Galbūt ir nėra labai dažni, kadangi daugelis ten juda su savo transportu. Tačiau kuomet kuro kainos yra labai panašios ar ne geriau pasirinkti greitesnį variantą?

 

Pasaulis – tai veidrodis, atspindintis kiekvieno žmogaus veidą. Susiraukite – ir jis pažvelgs į jus susiraukęs, juokitės iš jo ir su juo – ir jis bus jūsų linksmas kompanionas. — [W.M.Thackeray]

 

Vietos, kurias jūs tiesiog privalote aplankyti atkeliavę į Lenkiją:

 

  • Varšuva – Lenkijos sostinė. Po antro pasaulinio karo šis miestas buvo atstatytas visiškai iš pagrindų, tad šiandiena matome, nuostabią ir itin modernią sostinę, kuri stebina savo dangoraižiais ir ekonominiu stabilumu. Verta pasimėgauti Varšuvos naktiniu gyvenimu.
  • Tatrai – aukščiausias kalnų masyvas, kurį Lenkijos lankytojai dažnai įvardina kaip pačią gražiausią vietą Lenkijoje, kurią tiesiog privalu aplankyti.
  • Auštvicas – nedidelis miestelis Lenkijoje, kuris daugeliui asocijuojasi su II pasaulinio karo baisumų vieta. Išties, taip ir yra. Tai miestas, kurį drąsiai galima vadinti masinėmis kapavietėmis. Nacių koncentracijos stovyklose buvo nužudyti 1,5 milijono žmonių. Šiuo metu ten įrengtas muziejus, memorialais, kuris kviečia visus arčiau susipažinti su graudžia istorija, kuri ir moko, ir graudina.
  • Mazūrijos regioną sudaro net iki 3 000 ežerų. Mūsų Zarasai ar Molėtai palyginus atrodo graudžiai. Nuostabi gamta, kur žavi ne tik vasaros, tačiau tuo pačiu ir žiemos metu. Slidinėjimai ant užšalusio ledo paviršiaus daugelio labai mėgstama pramoga. Aviabilietai į Lenkiją padės pajusti nuostabios gamtos grožį…

 

Aviabilietai tampa galimybę iš arčiau susipažinti su kitos šalies kultūra, gamta bei istorija. Na ir keliaujant į Lenkiją turite mokėti: Ščiaš. Jak šemaš??


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *